I dag er vi 22 mennesker på Skedsmo som jobber med alt fra ide til produksjon, salg og marked.

Vi er alt fra elektrikere, mekanikere, teknikere, lærlinger og mere til.

​Norasport er ikke ukjente med design av prototyper, og gjør ofte alt fra design / utvikling, prototyping og produksjon og har ved flere anledninger, solgt våre design til kunder. 

Det skal absolutt nevnes, at vi er stolte av å være markedsledende, når det gjelder produksjon og salg av fotballmål og innbytterbokser.

Ta kontakt hvis det er ting du lurer på. Vi kan faktisk hjelpe deg med det meste når det gjelder elektromekanikk, mekanikk, teknikk, design, prosjektering av fotballbaner, kunstgress og mye mer.

Roar Aasbekken

Roar Aasbekken

Økonomi- og Kvalitetssjef Roar Aasbekken Mobil:+47 414 19 269 roar.aasbekken@norasport.no

Jens Peter Andersen

Jens Peter Andersen

Daglig Leder Jens Peter Andersen Mobil:+47 458 64 035 jens.andersen@norasport.no

Trond Ringstad

Trond Ringstad

Salgssjef Trond Ringstad Mobil:+47 975 25 480 trond.ringstad@norasport.no

Roger J. Grønnvold

Roger J. Grønnvold

Key Account Manager mekanisk Roger J. Grønnvold Mobil: +47 949 74 615 roger.gronnvold@norasport.no

Tore Wilhelmsen

Tore Wilhelmsen

Key Account Manager Elektro Tore Wilhelmsen Mobil:+47 406 38 030 tore.wilhelmsen@norasport.no

Lars Woldheim

Lars Woldheim

Key Account Manager Sport Lars Woldheim Mobil: +47 916 11 046 lars.Sverre.woldheim@norasport.no

Espen Andersen

Espen Andersen

Logistikk / Innkjøp - Elektro Espen Andersen Mobil: +47 473 26 150 Epost: espen.andersen@norasport.no

Rita Irene Hermansen Holt

Rita Irene Hermansen Holt

Logistikk / Innkjøp - Mekanisk Rita Irene Hermansen Holt Mobil: +47 466 29 961 Epost: rita.holt@norasport.no

 
 
 

Bilder og multimediafiler benyttet her er Norasports eller våre samarbeidspartnere's eiendom, og kan følgelig ikke fritt deles og kopieres uten skriftlig tillatelse!

©2019 Norasport

Norasport Industri Org. Nr 915 361 048 MVA