Roar Aasbekken

Roar Aasbekken

Økonomi- og Kvalitetssjef Roar Aasbekken Mobil:+47 414 19 269 roar.aasbekken@norasport.no

Jens Peter Andersen

Jens Peter Andersen

Daglig Leder Jens Peter Andersen Mobil:+47 458 64 035 jens.andersen@norasport.no

Trond Ringstad

Trond Ringstad

Salgssjef / Mekanisk Trond Ringstad Mobil:+47 975 25 480 trond.ringstad@norasport.no

Espen Andersen

Espen Andersen

Logistikk / Innkjøp - Elektro Espen Andersen Mobil: +47 473 26 150 Epost: espen.andersen@norasport.no

Tore Wilhelmsen

Tore Wilhelmsen

Forretningsutvikler / Prosjektleder Tore Wilhelmsen Mobil:+47 406 38 030 tore.wilhelmsen@norasport.no

Rita Irene Hermansen Holt

Rita Irene Hermansen Holt

Logistikk / Innkjøp - Mekanisk Rita Irene Hermansen Holt Mobil: +47 466 29 961 Epost: rita.holt@norasport.no